08.09.2015

Поки Чемпіонат України з ралі перебуває у вимушеній «паузі», все більш чіткими стають перспективи боротьюи за титул у Чемпіонаті з міні-ралі.

 

 

Третій етап Чемпіонату України з міні-ралі, який проходив минулими вихідними під Миколаєвом, цього разу виграв чинний лідер сезону Денис Сидоров. Пілот задав темп з перших спецділянок, за кожною спедцілянкою збільшуючи відрив. Після половини дистанції його перевага склала вже понад двадцять секунд, що дозволило йому певним чином зменшити швидкість, гарантуючи собі безпроблемний фініш.

 

А тому найкращий час на трьох останніх спецділянках залишив за собою Олексій Долот, який і став другим на ралі «За мир». Саме він зараз і є головним суперником Дениса в проміжній класифікації чемпіонату. Якби не прикра невдача на попередній гонці в Одесі, то Олексій був би куди ближчим до можливого переможця. Втім, ті вісім очок гандикапу, які на сьогодні має лідер, поки що залишають Долоту шанс перетягнути перемогу у Сидорова на останньому етапі.

 

До трійки призерів абсолютного заліку і класу Р8 в миколаївському ралі заслужено війшов Руслан Топор, який тільки вчиться «пілотувати» повнопривідну техніку. Зазначимо, що ані Борис Ганджа, ані Юрій Шаповалов, ані Дмитро Тананевіч, ані Антон Корзун, ані навіть Володимир Петренко з різних причин не змогли скласти гідну конкуренцію переможцям.

 

 

liman_01

 

У заліку Р7 досить впевнену перемогу відсвяткував Павло Гонтовий. Такий результат відразу ж вивів його на чильні позиції за підсумками сезону. Втім, саме в цій категорії на перемогу претендують кілька потенційних лідерів, але Дмитро Роткевич, який був найкращим на всіх допах, де йому вдалося дістатися фінішу, чи Дмитро Резник, не довели гонки до ладу. У підсумку другим і третім в Миколаєві стали Станіслав Прусс і Олександр Полосухин.


Зміна фаворита сезону відбулася і в заліку PS6, де цього разу «золото» взяв Вадим Снігур. Відзначимо, що боротьба тут йшла дуже щільно, а майбутній переможець зміг зробити «ривок» лише ближче до кінця гонки. Два інших лідера ралі «За мир» — Ігор Лохман і Володимир Волошин — також піднялися на подіум, хоча й розраховували зайняти місця вище.

 

liman_02

 

Продовжує тішити своїх наставників і фанатів один з наймолодших гонщиків сезону, Владислав Середенко, який записав до свого активу вже другу перемогу в сезоні в класі Р6. Дуже близько від нього фінішували і два конкуренти лідера —  Василь Кобенок і Павло Малов, які розібрали «срібло» та «бронзу» гонки. Зауважимо, саме тут точиться найзапекліша боротьба за головний кубок сезону, і після трьох етапів її очолює саме Малов.

Жарку битву влаштували між собою і учасники самого «молодшого» класу Р5. На верхній сходинці протоколів допів піднімалися три пілоти, і за сумою чистого часу на «бойовий» дистанції найкращим мав би стати Олександр Кизим. Однак, хвилина штрафів відкинула його лише на третє місце, в той час як два верхні щаблі подіуму зайняли Роман Жельніо та Олександр Біченко. До речі, Біченко майже гарантував собі титул, якщо гонок в цьому сезоні буде не більше чотирьох. У найближчого переслідувача за підсумками сезону  залишилися тільки математичні шанси обійти лідера.


На цьому етапі переконливу перемогу серед команд відсвяткував колектив «Virtus Racing»: всі три його екіпажі завершили ралі «За мир» перемогами у своїх категоріях. 

 

 

Переглянути результати гонки «Ралі За Мир 2015» можна за цим посиланням.
Анонси
08.08.2017
07.11.2015
04.09.2015
20.08.2015
Календарь
 • Май 2019
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Авг    
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031  
 •  
  для микрофона цена. Сэкономь с нашей спецценой! Успей
  peterburg.shinof.ru
  интерьеров. Закажи рулонные жалюзи онлайн
  vorsis-j.ru
  Закажите полевую кухню в Москве и отведайте военного духа прямо из котелка
  kp125.ru