13.10.2015

Денис Сидоров почав сезон з більш ніж впевненої перемоги в Херсоні, але потім не надто вдало фінішував на першій з «карпатських» гонок. У свою чергу Борис Ганджа обидва рази досяг верхньої частини таблиці, назбиравши більшу кількість очок за сумою. У Львові на 12-му ралі «Галіція» пілоти знову помінялися ролями. Сидоров подолав трасу майже бездоганно, виграв шість з восьми допів і знову відсвяткував впевнену перемогу, зайнявши наразі першу сходинку протоколу сезону.

А ось Ганджа припустився кількох помилок, які не дозволили йому піднятися вище шостого рядка протоколу. Компанію обом у боротьбі за «золото» всього чемпіонату цілком міг би скласти і Олексій Долот, що прорвався по ходу третього етапу на другу сходинку. Але молодому гонщику з Донецька не пощастило: виліт з траси майже на фініші ралі і достроковий сход.

Відзначимо, якщо з володарем головного кубка «Галичини» все зрозуміло, то боротьба за інші нагороди точилася дуже напружена. Крім уже згаданих Ганджі і Долота впевнені результати на допах показували Іван Остапченко, Володимир Петренко, Антон Корзун, Дмитро Тананевич, Олександр Козлов, і час від часу різниця у їхніх результатах становила десяті частки секунд! Далеко не всім з них вдалося уникнути помилок. У підсумку «срібло» та «бронзу» завоювали Тананевич і Корзун, при чому останній став кращим у національному повноприводному заліку У4000.

У У3500 у справжньому двобої зійшлися  всього лише два екіпажі, і за явною перевагою тут переміг Павло Копилець. Досить легко було передбачити і фаворита класу У2000, де на Honda Civic перевагу отримав Дмитро Роткевич. Список тріумфаторів етапу доповнив і єдиний учасник заліку У1400: Олександр Медведченко благополучно дістався фінішу, попутно залишивши за спиною кілька пілотів на потужніших автомобілях. У протистоянні команд цього разу «Odessa Rally Team» випередила «Ultra GP», яка домінувала на попередніх етапах.

Нагадаємо, що оновлений незадовго до старту «Галичини» календар Чемпіонату України вдихнув «нове життя» в нинішній сезон. Тепер учасники повернуться до Львівщини наприкінці жовтня, аби зустрітися  на іншій трасі на 13-му ралі «Галіція».

Фотогалерея гонки від Олександри МИХАЙЛОВОЇ.