07.07.2015

kart_poltava_02Полтавський картодром став ареною для чергової зустрічі кращих картингістів країни. Зауважимо, що всього в сезоні заплановало тільки п’ять етапів головної першості країни, а значить, що саме зараз учасники можуть остаточно визначити головних фаворитів у боротьбі за корони цьогорічного сезону. На сьогоднішній день до таких можна зарахувати лише одного. Георгій Красько (клас «60») продемонстрував максимально можливий результат на кожному з минулих етапів, вже зараз набравши недосяжну для конкурентів суму балів. Він виграв і полтавську гонку, достроково забезпечивши собі впевнений відрив від конкурентів.

е виникає сумнівів і в перспективах Олександра Ткаченка («KZ2»), який кожен свій фініш зустрічав на верхньому щаблі подіуму, а у Полтаві заробив ще 30 балів. Хороший заділ для титулу зібрав і Данило Биковський («60 міні»), який поки жодного разу не опустився нижче другого рядка у фінальних заїздах. У Полтаві Данило поступився перемогою своєму суперникові, Андрію Скоку, проте, його друга позиція все одно принесла йому чимало необхідних для перемоги залікових балів.

Стратегічний запас створив собі й Іван Пеклін  («Безкоробка-юніор»), але саме в цій категорії сезон складається у непередбачуваний спосіб. На кожному етапі є новий фаворит. Іван же посідає чильну позицію завдяки відмінній стабільності, але тільки у Полтаві він зумів взяти «золото», перший раз у заїздах цього року.

Програма уикенду була розрахована на два дні. У суботу, 4 липня гонка почалася серією вільних і офіційних тренувань (з 9:00). Потім відбулися кваліфікація (з 14:40) і відбіркові і фінальні заїзди у певних класах (з 16:00). У неділю 5 липня після «розігріву» (з 9:00) відбулося урочисте відкриття гонки (о 10:35), а потім стартували дві серії фіналів (з 11:10). Офіційні результати змагання можна переглянути ТУТ.