13.05.2015

unnamedВперше команда зустрілась з  Сашею  ще наприкінці 2013 року, коли молодий гонщик вперше побував на тестах у рамках програми «І я хочу!».

І ось за підтримки благодійного фонду «Рух Молоді» та супроводу команди Rally Box, Олександр взяв участь у другому і третьому етапах чемпіонату України з гірських гонок, які відбулися в Івано-Франківській області. Дебютант не тільки здобув велику кількість досвіду, але і завоював перші в своєму житті призові кубки!

Перший з етапів, що проходив на трасі гірськолижного курорту Буковель, склався для Михайленка менш вдало: йому не вдалося відвідати вільні тренування і тому він вперше виїхав на трасу відразу у рамках кваліфікаційних підйомів. Попри це, кременчужанин посів за підсумками змагання третє місце в класі А1, а протягом наступної гонки Саша зайняв друге місце на подіумі!

Олександр Михайленко: «В одному із залікових підйомів у мене заклинило в повністю натиснутому положенні педаль газу, причому сталося це в досить небезпечному місці, де дорога проходить через місток і повертає відразу ж за ним. На щастя, мені вдалося утримати автомобіль на трасі і довести його до фінішу без пошкоджень. Як з’ясувалося, результат цього підйому виявився кращим для мене!».

Три  етапи, що вже відбулися, а це — майже половина з семи заявлених організаторами чемпіонату України на 2015 рік, склали перший заспів майбутньої боротьби у цілому чемпіонаті. За підсумками минулих змагань Олександр Михайленко вийшов на друге місце в класі А1, проте попереду — ще чотири гонки. Бажаємо успіхів!