13.07.2015

На СУ2, після помилки на гальмуванні, автомобіль екіпажу Валерія Горбаня та Володимира Корсі зупинився в зоні безпеки траси. Переконавшись, що при цьому ніхто не постраждав, екіпаж продовжив боротьбу. Але  то був лише заспів цієї сумної історії.


На дорожньої секції після СУ3 екіпаж був зупинений дорожньою поліцією, яка, мотивуючи оперативною необхідністю, провела зовнішній огляд автомобіля на предмет наявності зовнішніх пошкоджень, а також провела алкогольний тест для пілота. Після спілкування з поліцією екіпаж продовжив гонку. Однак перед стартом СУ5 поліція знову зупинила екіпаж і висунула звинувачення в тому, що українські спортсмени скоїли ДТП поза гоночною трасою і зникли з місця події.

 

 

Підставою для такого звинувачення стала заява вболівальника, який звернувся за медичною допомогою,  за його словами, він отримав травму саме в момент вильоту автомобіля Валерія Горбаня та Володимира Корсі. Незабаром уболівальник, у якого ніякого серйозної шкоди здоров’ю не було виявлено, покинув госпіталь і поїхав додому. А тим часом, екіпаж був затриманий поліцією, Валерій Горбань був доставлений в поліцейську ділянку для проведення необхідних процесуальних процедур.

 

Організатори Rally Poland включилися в процес тільки під час судового засідання, яке відбулося в суботу. До цього часу команда Eurolamp WRT, найнявши місцевого адвоката, своїми силами намагалася внести ясність у ситуацію — пояснити поліції, що ніякого ДТП не було, а мав місце інцидент на трасі змагання, яка не є дорогою загального користування, а представляє з себе закриту ділянку дороги , на якій організатори забезпечують належну безпеку для спортсменів і глядачів. Що під час інциденту автомобіль не покидав зону безпеки гоночної траси, окреслену спеціальними сигнальними стрічками, і не мав контакту, підтвердивши свої слова демонстрацією запису з бортовою камери.

 


Прибулі на засідання суду представники організатора Rally Poland підкріпили позицію команди Eurolamp WRT своїми показаннями. У підсумку, суддя зміг таки розібратися в тому, що таке раллійноє змагання, і які правила безпеки на ньому діють, і хто цю безпеку повинен забезпечувати. Крім того, суддя взяв до уваги той факт, що обвинувачення було засноване тільки на свідченнях потерпілого, при цьому не було проведено належного розслідування інциденту з опитуванням всіх його свідків, а також суддів змагання, тоді як українська команда представила відеозапис.


Давши завдання поліції і організаторам змагання зібрати і надати додаткову інформацію по справі, суддя призначив на 22 липня ще одне судове засідання. Однак, взявши до уваги фактичну відсутність складу злочину, суддя, не висуваючи жодних звинувачень, дозволив Валерію Горбаня безперешкодно покинути будівлю суду.


На даний момент команда Eurolamp WRT звернулася до організаторів Rally Poland і офіційним представниками Чемпіонату світу з ралі з проханням дати офіційні роз’яснення інциденту.

 
Анонси
08.08.2017
07.11.2015
04.09.2015
20.08.2015
Календарь
 • Июнь 2019
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Авг    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
 •  
  Шапка, низкие цены! Невостребованные остатки
  shapki-snowtex.ru