26.08.2015

22-23 серпня автодром «Чайка» став господарем ІІ етапу Чемпіонату України з кільцевих гонок. По-перше, протягом гоночного уік-енду глядячі змогли побачити заїзди одразу двох дисциплін: етап Чемпіонату України з кільцевих гонок відбувся спільно з мотоциклетними змаганнями. Цього разу програма зазнала серйозних змін — якщо то цього часу розклад заїздів чітко поділявся на «мотоциклетний ранок» та «автомобільний вечір», то на цей раз  старти пілотів на двох і чотирьох колесах чергувались!

З одного боку, це дозволить органічно наповнити активністю  на трасі необхідні для спортсменів перерви в програмі, а от глядячам «відпочивати» не вийшло. З другого боку,  гонщики отримали більш комфортний графік заїздів.  Відзначимо, що для мотоциклістів це змагання відбулося у статусі «Кубка Чайки». А тому в суботу дял двоколісних спортсменів відбулися  виключно тренування і кваліфікації, а власне мотогонки стартували в неділю. Їх відбулося дві: спочатку для «любителів» в так званому класі «Дебют», а потім для професіоналів в категорії «Профі».

А ось шанувальники чотирьох коліс пройшли два повноцінних бойових дня. У суботу вранці після тренувань (з 10:00) і кваліфікаційних заїздів (з 12:25) організатори провели перший пул залікових гонок.  Неділя розпочалася з коротких ранкових «ворм-апів» (з 9:00 для мото, з 9:40 для авто). Першою гонкою став заїзд учасників на «ВАЗах». Потім глядачі вболівали за мотоспортсменів класу «Дебют», мотогонщики заліку «Профі» показали справжній високий клас змагань, а завершив програму  об’єднаний заїзд кузовних класів «GT-open» і «Турінг-лайт».

Переглянути результати ІІ етапу Чемпіонату України з кільцевих гонок 2015 можна тут — kolso_2015_I_etap.

Пропонуємо вашій увазі фото Олександра Лісовського.